هدایای تبلیغاتی

تولید انواع هدایای تبلیغاتی

پان لیزر در کنار خدمات حکاکی لیزری هدایای تبلیغاتی، اقدام به تولید انواع هدایای تبلیغاتی نیز نموده است. این هدایا با طراحی های منحصر به فرد از بهترین متریال ساخته شده و از کیفیتی بالا برخوردار میباشد. تمام تلاشمان را کرده ایم تا در کنار کیفیت خوب قیمت گذاری مناسب را نیز مد نظر قرا دهیم . شما میتوانید در قسمت محصولات سایت هدایای تبلیغاتی تولیدی ما را مشاهده و خرید نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. تمام خدمات آنلاین بوده و در سریعترین زمان ممکن تحویل مشتری خواهد شد.

انواع ساعتهای تبلیغاتی دیواری و رومیزی

یکی از قدیمیترین و محبوب ترین هدایای تبلیغاتی درعرصه تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی می باشد که در نوع های دیواری و رومیزی و مچی عرضه میشوند،
بیشترساعت های دیواری این مجموعه تولید ایران بوده و بخش دیگر آن وارداتی بوده که قابلیت درج لوگو و طرح با کمک لیزر و چاپ در زمینه ساعت را دارا می باشند
ساعت های رومیزی تولید کشور چین بوده و تعداد محدودی از ساعت ها چوبی و تولید آذین تک میباشد که قابلیت درج لوگو بر روی بدنه با کمک لیزر وجود دارد.

 

انواع خودکار، خودنویس و روانویس

برای همه مشتریان خود از هر قشری،  بهترین و به صرفه ترین هدیه تبلیغاتی، خودکار، خودنویس و روان نویس تبلیغاتی میباشد. به هر مناسبتی و در هر نمایشگاهی میتوان در تیراژ بالا این کالای هدفمند تبلیغاتی را به مشتریان و بازدید کنندگان غرفه خود تقدیم نمایید و نام خود و کالایتان را در ذهن مشتری حک نمایید.

 

ست های تبلیغاتی (چند تکه کیف جیبی، جاکارتی، ساعت مچی، جاسوئیچی، کمربند، کیف یادداشت، خودکار و …)

هدیه ای خاص برای مشتریان ویژه در دو گروه زنانه و مردانه با تاثیر پذیری جادویی در ذهن مخاطبان خاص خود.

 

ارگانایزر (شامل سررسید، یادداشتهای روزانه ملاقات و نکات امور مالی، دفتر تلفن و جعبه کادویی)

هدیه تبلیغاتی محبوب مدیران و روسای ادارات و موسسات وشرکتهای خصوصی. با تقدیم این هدیه ویژه برند خود را نزد مدیران معتبر سازید.

 

جاسوئیچی و جاکلیدی

هدیه ای ارزان و عامه پسند. با هزینه ای اندک نام و برند خود را تبلیغ نمایید. این هدیه تبلیغاتی مناسب کسانی است که کالاها و خدمات آنها مخاطب خاصی نداشته و شامل عموم مردم میشود.

 

دیگر هدایای تبلیغاتی

شامل : لیوان ماگ فلاسک تبلیغاتی ، ساک دستی تبلیغاتی ، تی شرت تبلیغاتی ، کلاه تبلیغاتی ، ماشین حساب ، جا موبایلی تبلیغاتی ، فندک تبلیغاتی ، سی دی تبلیغاتی ، مگنت یخچال تبلیغاتی ، زیر لیوانی تبلیغاتی ، پازل بهداشتی تبلیغاتی ، فلش مموری

 

دکمه بازگشت به بالا