حکاکی لیزری | Laser engraving

حکاکی چهره لیزری

نحوه آماده سازی تصویر جهت حکاکی لیزری

نحوه آماده سازی تصویر جهت حکاکی لیزری

ابتدا تصویر مورد نظر خود را با کیفیت ۳۰۰ dpi آماده نموده و از اینجا بارگذاری نمایید. در صورتیکه تصویر مربوط به پرتره چهره نباشد میتوان هر عکسی که دارای کیفیت بالا و رزولشن اعلام شده باشد را روی هر متریالی حکاکی نمود. اما اگر حک مربوط به چهره باشد حتما بایستی با یک دوربین دیجیتال تصویر برداری شده باشد که از کیفیت بالایی برخوردار باشد ( حجم این گونه تصاویر در حدود ۴-۵ مگابایت خوب است). اگر از اسکنر استفاده میکنید حتما با کیفیت بالا اسکن نمایید. ( البته دقت کنید کیفیت در حد نهایتا ۵ مگابایت کافی است).

بهتر است پشت زمینه عکس سفید رنگ باشد تا تصویر چهره از جلوه مطلوبی برخوردار گردد. حتما توجه کنید که تصاویر ارسالی زیر ۲ مگابایت ، تصاوی شلوغ و عکسهای گرفته شده با گوشی موبایل مناسب حکاکی لیزر نیست.

حکاکی چهره توسط لیزر یکی از زیباترین تلفیهای تکنولوژی و هنر میباشد. این اثر هنری تا سالهای سال ماندگاری خود را حفظ میکند بدون آنکه ذره ای از کیفیت آن کاسته شود. تم هنری خاصی که در آن وجود دارد هر بیننده ای را مجذوب خود مینماید. در پان لیزر ما افتخار داریم با دقیقترین دستگاههای حکاکی چهره، زیباترین اثرهای هنری از شما و عزیزانتان را خلق نماییم.


حکاکی تصویر روی چوبما تصاویر ارسالی شما را با توجه به اینکه روی چه متریالی قرار است حکاکی شود تنظیم مینماییم تا با بهترین کیفیت حکاکی صورت پذیرد. تنظیمات مربوط به حک پیچیده بوده و نیاز به تجربه بالایی دارد تا حک با بهترین کیفیت ممکن انجام شود. در صورت نیاز ما قبل از اینکه نمونه نهایی حکاکی شود از قسمتهایی از آن نمونه گیری میکنیم تا اگر مشکلی وجود داشته باشد قبل از انجام نمونه نهایی آن مشکلات را رفع نماییم.

ابعاد حکاکی چهره دستگاه ما ۶۰×۴۰ سانتی متر میباشد.

همچنین ببینید:

نمونه های انجام شده حکاکی چهره

روی چه متریالی میتوان حکاکی چهره انجام داد

کاربردهای حکاکی لیزری چهره

دکمه بازگشت به بالا