نحوه قیمت دهی خدمات برش لیزری و حکاکی لیزر

خدمات برش لیزر چگونه قیمت گذاری میشود؟

چگونگی برآورد قیمت برش لیزر و نحوه قیمت دهی خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر از سوی شرکتهای ارائه دهنده خدمات برش لیزری پرسش بسیاری از متقاضیان خدمات این صنعت میباشد. در این نوشتار به صورت کامل شما را با نحوه قیمت گذاری خدمات برش لیزر آشنا میکنیم.

 

 • قیمت برش لیزر چگونه محاسبه میشود؟

 • نحوه قیمت دهی خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر چگونه است؟

بیشتر خدمات دهندگان برش لیزری بر اساس واحد دقیقه خدماتشان را محاسبه میکنند. این روش برای کارهای سری روشی مناسب است اما برای مشتری کمی ابهام برانگیز است زیرا وی مطمئن نیست که دقیقا سفارش برش یا حکاکی چقدر زمان برده است. البته این مبنا برای کارهای تکی مناسب نیست . زیرا به عنوان مثال هر دقیقه برش لیزر ۳۰۰ تومان و هر دقیقه حکاکی لیزر مثلا ۱۰۰۰ تومان است و طبق محاسبات کار نهایتا ۳ دقیقه طول میکشد تا برش بخورد و قیمت آن ۹۰۰ تومان میشود ولی در عمل ۱۰۰۰۰ تومان از مشتری طلب میکنند. زیرا مشتری خدمات آماده سازی طرح و آماده سازی دستگاه برای خدمات لیزر را محاسبه نکرده است.

یک مساله مهم دیگری که در قیمت گذاری بر اساس زمان مطرح بوده و کمی شائبه برانگیز است این است که بسیاری از متصدیان دستگاههای لیزر در حضور مشتری برش نمونه را با کمترین سرعت ممکن انجام میدهند تا مشتری گمان کند که سفارش لیزری اش زمان بر است ولی در عمل با سرعت بیشتری برش انجام میپذیرد. ما در پان لیزر قیمت گذاری برای سفارشات کم را بر اساس طول خطوط برش و مساحت حکاکی قرار داده ایم نه بر اساس زمان. بدین ترتیب بدون نمونه گیری میتوانیم قیمت دقیق به مشتری ارائه دهیم بدون اینکه زمان را در انجام کار در نظر بگیریم.

در مورد کارهای سری نیز بدون اینکه در سرعت دستگاه دستی ببریم زمان برش را محاسبه کرده و خدمت مشتری اعلام میکنیم تا در صورت تمایل خدمات برش لیزر و حکاکی را انجام دهیم.

شما میتوانید به سادگی از قیمت خدمات مورد نیاز خود و قیمت برش لیزر سفارش خود آگاه شوید کافی است یکی از سه راه  زیر را انجام دهید.

 1.  به بخش استعلام قیمت برش لیزری مراجعه نموده، پس از تکمیل فرم و بارگذاری فایل خود منتظر تماس و ارائه قیمت از سوی همکاران ما باشید. ۲۰% تخفیف لحاظ میشود.
 2. به panlaser@ ( تلگرام شرکت پان لیزر ) و یا واتس اپ مدیریت به شماره ۰۹۱۲۰۱۸۵۶۴۰ پیام داده و فایل خود را بارگذاری نمایید.
 3. با شماره های ۰۹۱۲۰۱۸۵۶۴۰ و یا ۰۲۱۳۳۴۷۱۸۰۳ تماس بگیرید.

 

زمان انجام سفارشات خدمات برش لیزری

زمان تحویل سفارشات جهت کارهای کم تیراژ برای مشتریان ثابت ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش و برای دیگر مشتریان تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش میباشد. البته بدیهی است که در مورد سفارشات خاص باید حتما هماهنگی صورت گیرد. ضمنا ممکن است طراحی سفارش دارای پیچیدگی باشد که در اینصورت زمان انجام کار حتما تغییر خواهد کرد.

در مورد سفارشات سری کاری حتما میبایست بعد از نمونه گیری و نوبت گذاری به صورت توافقی انجام پذیرد.

در مورد کارهای فوری حتما میبایست به صورت توافقی باشد. و ممکن است نسبت به کارهای معمولی، هزینه بیشتری به آن تعلق گیرد.

 

نکات مهم در نحوه قیمت دهی خدمات برش لیزر و حکاکی لیزر

 1. در پان لیزر حداقل دستمزد برای انجام هر خدمت برش لیزری و حکاکی لیزری ۲۵۰۰۰ تومان میباشد. چه برش ۱ دقیقه طول بکشد یا اندازه آن تنها ۱۰ سانتیمتر باشد. دلیلش هم این است که  آماده سازی فایل جهت برش تا آماده سازی دستگاه و میز کار زمان بر است.
 2. قیمت گذاری برای خدمات سری به طور متوسط از ۷۰۰ تومان برای هر دقیقه میباشد. جهت مشاهده شرایط سری کاری کلیک کنید.
 3. در کارهای سری، یک نمونه گیری در حضور مشتری انجام میشود. مبنای سرعت دستگاههای ما ۳۰ میلیمتر در ثانیه با قدرت ۶۰ و قطر ۳ میلیمتر جنسهای پلکسی و ام دی اف می باشد، ۱۲ میلیمتر بر ثانیه با قدرت ۸۰ و قطر ۵ میل برای ام دی اف و پلکسی ، سرعت ۶۰ میلیمتر بر ثانیه برای پارچه ، ۲۵ میلیمتر بر ثانیه برای چرم میباشد. بدیهی است که هر چقدر قطر متریال بالاتر رود زمان و قدرت بالاتر رفته و هزینه بیشتر خواهد بود.
 4. در مورد ام دی اف و پلکسی نگران تامین جنس نباشید. ما آنها را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما تامین میکنیم ولی در مورد دیگر مواد و متریال ها از قبیل چرم و پارچه تامین آنها با شماست.
 5. در مورد شیت بندی بهتر است فایلهای خود را در شیتهای ۶۰*۴۰ ، ۹۰*۶۰ یا ۱۲۰*۹۰ طراحی نمایید تا بهترین بهره وری و کمترین پرتی متریال داشته باشید. اگر با شیت بندی آشنا نیستید اینجا کلیک کنید تا مقاله شیت بندی برای برش و حکاکی لیزر را مطالعه نمایید.
 6. قیمت دهی برای انواع متریال متفاوت است . اینجا کلیک کنید تا جدول قیمت دهی انواع متریال را مشاهده نمایید.
 7. در کل بهترین روش جهت قیمت گیری خدمات برش لیزر این است که یک فایل اتوکد با فرمت DXF (چگونه از فایل کورل و ایلوستر خود خروجی DXF بگیرم) را تهیه نموده و از صفحه استعلام قیمت خدمات لیزر اقدام به قیمت گیری نمایید.
 8. در نهایت این مورد را هم در نظر داشته باشید که اگر به صورت آنلاین سفارشات لیزری خود را انجام دهید از ۲۰ درصد تخفیف بهره مند میشوید.

 

 

دکمه بازگشت به بالا
×

درود!

جهت آغاز گفتگو یکی از اپراتورها را انتخاب نمایید.

×